10 Maddede ev gezme hijyen kurallarımız
297
post-template-default,single,single-post,postid-297,single-format-standard,bridge-core-2.2.3,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-theme-ver-21.0,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,wpb-js-composer js-comp-ver-6.1,vc_responsive,elementor-default

10 Maddede ev gezme hijyen kurallarımız

10 Maddede ev gezme hijyen kurallarımız

  1. Evinizi gezdirmeden önce Alıcılarımızla mutlaka önden bir ‘’ İhtiyaç analizi’’ yapıyoruz.
  2. Ciddi olmayan hiçbir Alıcımıza evinizi gezdirmeyeceğiz.
  3. Alıcı konut kredisi kullanacaksa, öncelikle bankadan ön yeterlilik almasını istiyoruz. Böylelikle evinize ciddi olmayan Alıcıların girmesini engelleyeceğiz.
  4. Alıcımıza, evinizi gezdirmeye gelmeden önce ‘‘Keller Williams Türkiye’nin Ev gezme hijyen kuralları’’ konusunda bilgilendireceğiz.
  5. Evinizden içeri girmeden önce bizim ona sağlayacağımız maskeyi takmasını istiyoruz. Eve geldiğimizde arzu ederseniz size de bir maske verebiliriz.
  6. Alıcımızın, mutlaka galoş takmasını sağlıyoruz.
  7. Gereken durumlarda eldiven takmasını da istiyoruz.
  8. Asla tokalaşmıyoruz…
  9. Sosyal mesafenin (min. 2 metre) korunması konusunda gerek sizi gerekse de müşterimizi uyarıyoruz.
  10. Gerekirse, evinizden ayrılmadan önce yanımızda taşıdığımız ‘’Hijyen paketimizle’’ kapı ve dolap kulpların silip evden öyle ayrılıyoruz.

 Bütün bunlara ek olarak, evinizi 360 derece sanal ortamda Alıcılarımıza gösterebileceğimiz yeni bir uygulama başlattık. Böylelikle daha az kişi ve sadece ciddi olan alıcılar evinizi gezmiş olacak.

 Ancak, şunu da unutmayalım ki ciddi alıcılar evi satan almadan önce evinizi mutlaka fiilen gezmek isteyeceklerdir.

 Eviniz için çalışmaya başladığımız günden tapu devrini yapacağımız güne kadar sizinle sık sık iletişimde olmamız gerekiyor. İletişim kurmak için yüz yüze gelmemiz gerekmeyecek… Minimum Temas Maksimum İletişim ilkesiyle; bunun için zoom uygulaması üzerinden telefon veya bilgisayarınızla rahatlıkla katılabileceğiniz görüşmeler yapacağız.

 Planlarınızı ertelemeyin! Gayrimenkulünüzü satmayı düşünüyorsanız mutlaka görüşelim 

😊

Sevgilerimle

Sanem Örgey

No Comments

Post A Comment

× Whatsapp