Evinizi satışa hazırlayın
446
post-template-default,single,single-post,postid-446,single-format-standard,bridge-core-2.2.3,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-theme-ver-21.0,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,wpb-js-composer js-comp-ver-6.1,vc_responsive,elementor-default

Evinizi satışa hazırlayın

Evinizi satışa hazırlayın

Bazı evler çok çabuk satılır. 🦋 Evinizi satışa hazırlamanın 6 püf noktası;

İlk izlenim çok önemlidir. Evinizi piyasadaki benzer evlerden farklılaştırarak satış sürecini hızlandırmak mümkün. İşte 6 basit püf noktası:

* Kişisel Eşyalarınızı Kaldırın: Alıcı adayınız, evinizin içinde kendi geleceğini hayal edebilmeli. Size özel, kişisel eşyalarınızın ortada olmaması bunu kolaylaştıracaktır.

* Mobilyaları En Aza İndirin:Mobilyalarınızın yerini değiştirmek hatta bir kısmını kaldırmak evinizin daha ferah görünmesini sağlayacaktır.

* Saklama Alanlarını Ön Plana Çıkarın: Dolaplarınızın ve varsa deponuzun için boşaltmak ya da düzenlemek boyutlarını ve kapasitelerini göz önüne serecektir.

* Koku Kullanımı; Koku söz konusu olduğunda alıcıların farklı tercihleri olabilir. Evinizin daha çok kişinin ilgisini çekmesi için doğal bir koku tercih edin.

* Evinizi ziyaret eden bir kişinin kendisini evinde hissedebileceği bir ortam yaratın.

* Evinizin Dışını Güzelleştirin: Evinizin dışarıdan görünüşünün güzel olması, pozitif bir ilk izlenim yaratacaktır.

Kısacası satışa hazırlanmış evler çok daha fazla ilgi görür. Siz de evinizi satmayı düşünüyorsanız beni her zaman arayabilirsiniz…

 #lükskonutsatışı  #realestate  #istanbul  #gayrimenkul  #yatırım  #kellerwilliams  #orgeyrealestate

No Comments

Post A Comment

× Whatsapp