Ömerli Mutluhan Evleri 5+1 Villa
672
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-672,bridge-core-2.2.3,ajax_fade,page_not_loaded,,no_animation_on_touch,qode_grid_1300,qode-theme-ver-21.0,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,wpb-js-composer js-comp-ver-6.1,vc_responsive,elementor-default

Ömerli Mutluhan Evleri 5+1 Villa

About This Project

3.850.000

 

M2 (Brüt): 322

M2 (Net):  276

Oda Sayısı: 5+1

Bina Yaşı: 0

Kat Sayısı: 2

Banyo Sayısı: 3

Isıtma: Doğalgaz (Kombi)

 

KARŞINIZDA BİLENLERİN BAHSETTİĞİ 

BEYAZ EV 

 

Ömerli’nin en değerli bölgesi OKULLAR ADASI dediğimiz orta alandır. Bu alanın en önünde, Kasaba sitesinin yanında, MUTLUHAN KONAKLARI sitesi yer alır. 28 Ailelik güvenlikli sitede halen, düzenli olarak sayısı artan 15 aile yaz-kış oturmakta. Yeni satılan 6 villa ile doluluğun %75’e ulaşması, talebin yüksek olması, siteyi kısa sürede tam doluluğa götürecek gibi. 

 

Bölgede en büyük bahçe kullanım alanına ulaştığınız site burası. Söz konusu BEYAZ EV’imiz de bu site içindeki en büyük bahçeye sahip.

Arsa payınız 1250m2. Bahçe kullanım alanınız muhteşem. 

 

Ev, 322m2. 3 banyolu, 5+1 oda sayısına sahip. Girer girmez, iç mimari projeye göre yapılıp sizi karşılayan bembeyaz renk, ara ara en üst kalite ahşap basamaklar, raflar gibi dekorasyonla renklenmekte.

Salonda yüksek tavanlı galeri kullanımı ayrıca ferahlık yaşatıyor. Üst katı da ısıtabilen asansörlü, Alman malı odun şömineniz, kullanım zevkinizi pratik kolaylığa dönüştürmekte. 

 

Galeri tavanında yer alan 48.000btu dev klima evi soğutmak ve ısıtmak için sadece yarım saate ihtiyaç duyuyor. Bunda dev klimanın etkisi kadar, komple mantolama ve çatı izolasyonu yapılmış evin yalıtım seviyesinin de katkısı büyük. 

 

Düzenli ısıtma için ise iki farklı kombi, ayrı ayrı zemin ısıtmaları ve radyatör ısıtmalarını kontrol etmekte.

 

Akıllı ev olarak düzenlenen, tüm elektrik, teknik, mekanik, fiber kablolama sistemlerine sahip, özel peyzajlı, otomatik sulama sistemine sahip,  

krediye uygun, iskanlı villanız, 

hiç bir masraf yapmadan oturabilmeniz için 

 

SADECE SİZİN SATIN ALMANIZI 

bekliyor. 

 

Konum Bilgisi:

 

 

 

 

× Whatsapp