Yeni Evinizi Birlikte Bulalım
457
page-template-default,page,page-id-457,bridge-core-2.2.3,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-theme-ver-21.0,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,wpb-js-composer js-comp-ver-6.1,vc_responsive,elementor-default

Yeni Evinizi Birlikte Bulalım

Yeni bir ev satın alırken, değerinin zamanla artacağından emin olmak istersiniz. Benim önceliğim, bu önemli kararı verirken kendinizi güvende hissetmenize yardımcı olmak. 

Ev alırken dikkat edilmesi gereken başlıca konuları aşağıda sizinle de paylaşmak isterim.

🦋 Evin konumu ve çevresi sizin için uygun mu? Yaşam tarzınızla örtüşen, tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz bir yerde ev almak, o evde çok daha uzun süre mutlu olmanızı sağlıyor.

🦋 Mevcut piyasa koşullarında evin değeri doğru mu? Mülk sahipleri ile iletişime geçerek, her iki taraf için de en uygun değeri belirlemek için çalışacağım.

🦋 Ev taşınmaya hazır mı yoksa tadilat gerektiriyor mu? Örneğin, hemen taşınmaya uygun bir ev arıyorsanız, tadilat gerektiren bir ev sizin için doğru bir ev olmayabilir.

Yeni evinizi bulmanızdaki ilk adım, istek ve ihtiyaçlarınızı doğru anlayan, sizi dinleyen, güvenilir bir profesyonelden destek almanız. 

Hayalinizdeki evi aramaya başlamak için beni bugün arayın!

0549 513 13 28

× Whatsapp